Harry Styles

Harry Styles tickets

No active dates

Harry Styles

Harry Styles – skąd go znamy?


Harry Styles wszystkim najprawdopodobniej w pierwszej kolejności kojarzy się, jako wokalista zespołu One Direction, z którym to właśnie stawiał pierwsze muzyczne kroki i odnosił ogromne sukcesy. W 2010 roku Harry, Niall Horan, Liam Payne i Louis Tomlinson wzięli udział w brytyjskiej edycji programu X Factor. Niestety, żaden z chłopców nie zachwycił jurorów do tego stopnia, aby zostać przepuszczonym dalej. Jednak jury widziało w nastolatkach szansę na występ w kategorii „zespoły”, dlatego połączyli ich siły w boysband. Finalnie, One Direction dotrwali do ostatniego odcinka programu zajmując w nim trzecie miejsce.

One Direction – początki kariery


Rozgłos, jaki One Direction zyskali dzięki X Factor umożliwił im wydanie premierowego krążka Up All Night rok po programie. Singlami z tej płyty były takie hity, jak What Makes You Beautiful czy Gotta Be You. W 2012 roku ukazało się drugie wydawnictwo zespołu zatytułowane Take Me Home z utworami Live While We’re Young i Rock Me. Wypuszczona w 2013 roku piosenka Midnight Memories stała się również tytułową kolejnego albumu One Direction. Na płycie tej znalazło się aż 18 utworów (co nie jest częstym zjawiskiem w obecnych czasach) w tym między innymi Story of My Live czy Best Song Ever. W 2014 roku ukazał się, jak sama nazwa wskazuje, czwarty album grupy – Four z singlem Steal My Girl. Był to najmniej komercyjny album zespołu. Ostatnim krążkiem, jakie wydali One Direction był Made in the A.M. z 2015 roku. Znalazły się na nim Perfect czy Drag me Down. W tym samym też roku, po odejściu jednego z członków, zespół zawiesił swoją działalność. Perspektywy na reaktywację zespołu są raczej znikome, gdyż każdy z byłych członków One Direction prowadzi już karierę solową. Z największymi sukcesami oczywiście Harry Styles!

Harry Styles – kariera solowa


Kariera solowa Harrego Stylesa rozpoczęła się rok po rozpadzie One Direction, w 2016 roku. 7 kwietnia 2017 roku Harry wypuścił swój debiutancki singiel Sign of the Times, który stał się absolutnym hitem we wszystkich stacjach radiowych na całym świecie. W tym samym też roku premierę miał debiutancki album artysty zatytułowany, po prostu, Harry Styles. Tematyka utworów na płycie zdecydowanie odbiega już od tej z czasów One Direction.

Koncert Harrego Stylesa w Polsce


Harry Styles wraca z nowym albumem zatytułowanym Fine Line. Promują go dwa single – Watermelon Sugar oraz Lights Up. Płyta ukazała się 13 grudnia 2019 roku, a Harry Styles zapowiedział trasę koncertową Love on Tour. W ramach właśnie tej trasy Harry zawita do Polski! Artysta wystąpi już 2 lipca 2023 na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Harry Styles bilety


Bilety na Harry Styles wyprzedały się momentalnie, więc nie straćcie swojej okazji, aby nabyć je tu 😊