We are a secure secondary ticketing platform. Sellers set prices, which may be higher or lower than face value.
Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka tickets

Concerts

10 August 2024,
Saturday, 20:00

Lato 2024

Amfiteatr Opolski,
Opole
From PLN 217.35
11 August 2024,
Sunday, 20:00

Lato 2024

Amfiteatr,
Ustroń
From PLN 575
27 August 2024,
Tuesday, 20:00

Lato 2024

Zamek w Bytowie,
Bytów
List the first ticket!
28 August 2024,
Wednesday, 20:00

Lato 2024

Opera Leśna,
Sopot
From PLN 396.75
1 September 2024,
Sunday, 20:00

Lato 2024

Amfiteatr WCK - Park Sowińskiego,
Warsaw
From PLN 389.85

Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka to młoda i utalentowana polska piosenkarka. Zadebiutowała w 2010 roku na polskiej scenie muzycznej podczas telewizyjnego talent show Mam Talent! , gdzie zachwyciła jurorów i publiczność swoim wokalem i charakterystycznym stylem scenicznym.

Dzięki swoim występom w talent show Kaśka Sochacka stała się rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie i zyskała uznanie za swój talent i pasję do muzyki.

Po wystąpieniach w telewizji Kaśka Sochacka zaczęła aktywnie działać, jako artystka i wydała kilka singli, które zdobyły popularność wśród słuchaczy. Piosenka Trochę tu pusto nawet się okazała w serialu telewizyjnym Zawsze warto.

Jej debiutancka EP-ka Wiśnia ukazała się w 2019 roku i od razu zwróciła uwagę na jej twórczość. Wyjątkowy głos artystki, pełen emocji i energii, w połączeniu z umiejętnością aranżacji utworów, sprawił, że koncerty pozostają w pamięci na długo.

Dwa lata później Kaśka zaprezentowała swój pierwszy album Ciche dni. Płyta okazała się zbiorem hitów i zyskała dużą popularność wśród fanów muzyki pop.

W kolejnych latach piosenkarka kontynuowała swoją działalność artystyczną, wydając kolejne single i koncertując w całej Polsce. Jej muzyka stała się na topie wśród słuchaczy i zdobywała kolejne nagrody i wyróżnienia. Każdy następny singiel i koncert potwierdzał, że Kaśka Sochacka to jedna z najciekawszych postaci polskiej muzyki pop, która z pewnością zrobi jeszcze wiele wspaniałych utworów muzycznych.

W ostatnich latach kariera Kaśki Sochackiej rozwija się dynamicznie i z każdym kolejną kompozycją i koncertem zdobywa coraz większe grono fanów. Jej debiut na polskiej scenie muzycznej z pewnością przyniósł wiele emocji i wrażeń dla słuchaczy, a koncerty potwierdziły, że to artystka wyjątkowa i pełna pasji do muzyki.