We are a secure secondary ticketing platform. Sellers set prices, which may be higher or lower than face value.
sanah

sanah tickets

Concerts

18 July 2024,
Thursday, 20:30

Fajne lato RMF

Amfiteatr w Koszalinie,
Koszalin
List the first ticket!
20 July 2024,
Saturday, 20:30

Fajne lato RMF

Polana Harcerza,
Poznań
List the first ticket!
21 July 2024,
Sunday, 20:30

Fajne lato RMF

Amfiteatr MCK Gorzów,
Gorzów Wielkopolski
List the first ticket!
2 August 2024,
Friday, 20:00

Fajne lato RMF

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki,
Opole
List the first ticket!
3 August 2024,
Saturday, 20:00

Fajne lato RMF

Amfiteatr Parku Strzeleckiego,
Nowy Sącz
List the first ticket!
25 August 2024,
Sunday, 20:00

Fajne lato RMF

Błonia PGE Narodowego,
Warsaw
From PLN 195.5
28 August 2024,
Wednesday, 20:00

Fajne lato RMF

Tarczyński Arena Wrocław - Tereny Zielone,
Wrocław
List the first ticket!
29 August 2024,
Thursday, 20:00

Fajne lato RMF

plener przy Tauron Arenie,
Cracow
List the first ticket!
7 September 2024,
Saturday, 20:00

Fajne lato RMF

Kamieniołomy,
Kazimierz Dolny
List the first ticket!
8 September 2024,
Sunday, 20:00

Fajne lato RMF

Kampus Politechniki Białostockiej,
Białystok
List the first ticket!

sanah

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak, to objawienie polskiej sceny muzycznej. Młoda piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza indie pop i art popu zyskała popularność publikując swoje utwory niezależnie na kanale YouTube. Sanah obecnie to jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Od kilku lat zachwyca swoim głosem i talentem muzycznym, zdobywając coraz większą popularność w Polsce i za granicą.

Album debiutowy Sanah

W 2020 roku Sanah wydała swój pierwszy studyjny album pt. Królowa Dram. Album zyskał bardzo pozytywne recenzje i okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS oraz uzyskała status diamentowej płyty. Królowa dram zawierał 13 utworów, w tym takie hity jak:
 • Szampan
 • Melodia
 • 2/10
Sanah jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także utalentowaną autorką tekstów i muzyki. Na jej koncie znajduje się wiele utworów, które zdobyły popularność w Polsce i za granicą. Piosenkarka zdobywa serca fanów swoim niepowtarzalnym stylem, emocjonalnymi tekstami i energetycznymi występami na żywo.

Sanah śpiewa Poezyje

Wśród różnych projektów artystycznych, w których uczestniczy Sanah, warto zwrócić uwagę na album Sanah śpiewa Poezyje. Album ten składa się z 10 wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów, takich jak W. Szymborska, J. Słowacki, J. Tuwim i inni.

Sanah postanowiła sięgnąć po poezję, aby stworzyć coś oryginalnego i niebanalnego. Artystka zadbała o to, aby aranżacje piosenek były minimalistyczne i skupiały się na jej głosie oraz treści poezji. Dzięki temu powstał album, który pozwala słuchaczom w pełni skoncentrować się na treści wierszy i interpretacji Sanah.

Wiele osób doceniło fakt, że Sanah zdecydowała się na tak nietypowy projekt i potrafiła w oryginalny sposób przetworzyć poezję na muzykę. Dzięki temu albumowi Sanah pokazała, że potrafi eksperymentować i wychodzić poza schematy, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu jej popularności i uznania w świecie muzyki.

Koncerty Sanah

Sanah jest znana z energetycznych i pełnych emocji koncertów. W ciągu kilku lat swojej kariery artystka zagrała wiele koncertów w Polsce i za granicą. Jej występy charakteryzują się wysoką jakością dźwięku, kreatywnym wykorzystaniem światła i efektów wizualnych oraz zawsze pełnym zaangażowaniem artystki.

Uczta nad ucztami - Sanah

2023 rok zapowiada się coś niewyobrażalnego, gdyż trasa koncertowa pt. Uczta nad Ucztami po raz pierwszy w karierze artystki odbędzie się na stadionach, co stanowi kolejny kamień milowy w karierze Sanah. Będzie to szansa dla fanów artystki, aż w trzech miastach Polski na zobaczenie jej na jeszcze większej scenie i w jeszcze większym gronie publiczności. Bilety na zbliżające się koncerty rozchodzą się błyskawicznie, więc nie warto zwlekać. Wystąpienia tej piosenkarki to niezapomniane przeżycie dla miłośników muzyki pop i elektronicznej, która jest wzbogacona wyjątkowymi tekstami.

Największe przeboje Sanah

Sanah ma na swoim koncie wiele hitów, które podbiły serca słuchaczy w Polsce i za granicą. Większość z nich zyskała miliony wyświetleń na YouTube i nie mniej odtworzeń w Spotify czy Apple Music. Lista hitów Sanah prezentuje się następująco:
 • Szampan
 • Kolońska i szlugi
 • Nic dwa razy
 • No sory
 • Najlepszy dzień w moim życiu
 • Ale jazz!
 • 2:00
 • Cześć jak się masz
 • Ostatnia nadzieja
 • I wiele innych