Sprzedaj bilety

Bilety na Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn Polska 2017

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn Polska 2017

Bilet na Playoff'y, Ćwierćfinały, Półfinały i Finał + mecz o 3. miejsce upoważnia do wejścia na oba spotkania danego dnia!
Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych 2017 roku. Tegorocznym gospodarzem została Polska. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że wzorem Mistrzostw Świata z 2014 roku, mecz otwarcia odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Pierwszymi rywalami biało-czerwonych, 24 sierpnia będzie drużyna z Serbii. Ponad 2 lata temu gospodarze na Stadionie Narodowym pokonali Serbów 3:0. Pozostałe mecze fazy grupowej odbędą się w: Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie. W kolejnym spotkaniu w grupie A, Polacy zmierzą się z Finami, a następnie Estończykami. Polską drużynę poprowadzi niedawno wybrany trener z Włoch Ferdinando de Giorgi. Francuzi trafili do grupy D i obronę tytułu zainaugurują 25 sierpnia od meczu z Belgami w Katowicach o godz. 20.30.
W sobotę 2 września rozegrają się spotkania półfinałowe, a dzień później finał mistrzostw Starego Kontynentu. Podczas mistrzostw Europy ME w siatkówce do walki stanie 16 drużyn: Polska (gospodarz), Francja, Słowenia, Włochy, Bułgaria, Rosja, Serbia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Słowacja, Holandia, Czechy, Hiszpania, Estonia oraz Turcja. W dniach 24 - 28 sierpnia 2017 w Warszawie i Gdańsku zmierzą się zespoły grupy A: Polska, Serbia, Finlandia i Estonia. W Szczecinie zobaczymy grupę B, czyli Niemcy, Słowacja, Włochy i Czechy, w Krakowie, w grupie C zaprezentują się siatkarze Rosji, Bułgarii, Słowenii i Hiszpanii, w Katowicach, w grupie D zagrają drużyny: Francji, Belgii, Holandii i Turcji. rozegrane zostaną mecze fazy grupowej.
Reprezentacja Polski, mistrz świata z 2014 roku, rozpocznie od rozgrywek w Warszawie i Gdańsku, a w przypadku awansu przeniesie się do Krakowa. Łącznie odbędzie się 36 meczów - 24 w fazie grupowej, 12 w pucharowej! To już kolejny raz Polska zamieni się w stolicę siatkówki i tysiące fanów tego sportu będzie miało okazję kibicować na żywo!