Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Polska Noc Kabaretowa 2018

Opis imprezy

Repertuar

12 August 2018,
Sunday, 18:00

Polska Noc Kabaretowa 2018 Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Wystaw pierwszy bilet!
13 August 2018,
Monday, 19:00

Polska Noc Kabaretowa 2018 Mrągowo

Amfiteatr nad jeziorem Czos,
Mrągowo
Bilety dostępne od 60 zł
5 October 2018,
Friday, 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2018 Kalisz

Hala Arena,
Kalisz
Wystaw pierwszy bilet!

Polska Noc Kabaretowa 2018

Polska Noc Kabaretowa 2018 to coroczne wydarzenie rozrywkowe. Polska Noc Kabaretowa zbiera tysiące fanów kabaretów w kilkudziesięciu miastach Polski. Tworzone skecze są na najwyższym poziomie i rozbawiają nawet największych gburów.

W tym roku Polska Noc Kabaretowa startuje pod nazwą Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości, a twórcy zabawy mają zamiar pokazać, że Polacy świętują nie tylko na smutno, ale wesoło i z pompą.

Z okazji 100-lecia niepodległości Polska Noc Kabaretowa przez cały rok będzie przemierzać Polskę z programem stworzonym specjalnie na tę okazję, a w ciągu 4 godzin świetnej zabawy, fani rozrywki zostaną zaskoczeni nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, ciekawymi puentami.

Za scenariusz tegorocznej Polskiej Nocy Kabaretowej odpowiada Robert Górski, a zabawę poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju, wystąpią także: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Marcin Daniec, Igor Kwiatkowski oraz Ireneusz Krosny.