Najlepsze koncerty lato 2023

W tym roku czeka nas istnie koncertowy sezon wakacyjny. Do Polski po dłuższej przerwie ze względu na sytuację epidemiologiczną, w końcu przyleci rzesza gwiazd światowego formatu. PGE Narodowy będzie naprawdę roztańczony! W kolejności chronologicznej prezentujemy Wam najlepsze propozycje na koncerty w lato 2023.


Måneskin - 12 maja | COS Torwar, Warszawa

Od zwycięzców Eurowizji 2021 po headlinerów największych festiwali w Europie. Måneskin - niesamowity fenomen ostatnich dwóch lat wystąpi już w maju na Torwarze w ramach przeniesionej Loud Kids Tour Gets Louder '22-23. Członkowie zespołu dzięki swojej charyzmie sprawiają, że rock ponownie staje się popularny. Zobaczcie sami to genialne show na żywo:

 

Def Leppard & Mötley Crüe - 31 maja | TAURON Arena, Kraków

Dwie legendy łączą siły w ramach niesamowitej Def Leppard & Mötley Crüe The World Tour. Obie formacje wystąpią pod koniec maja na TAURON Arenie w Krakowie. Chcecie usłyszeć Pour Some Sugar On Me i wiele innych hitów? To biegusiem kupujcie bilety!

 

Iron Maiden - 13 i 14 czerwca | TAURON Arena, Kraków

Panom z Iron Maiden chyba bardzo spodobało się w Polsce, bo po ostatnim ich występie w stolicy w 2022 na kolejne nie trzeba było długo czekać. Zespół tym razem zagości w Krakowie na aż dwóch koncertach na TAURON Arenie. The Future Past Tour 2023, jak sama nazwa wskazuje, będzie muzyczną podróżą w czasie. My już nie możemy się doczekać, co tym razem przygotuje dla nas Żelazna Dziewica!

 

Red Hot Chili Pepper - 21 czerwca | PGE Narodowy, Warszawa

Po powrocie Johna Frusciante do składu, Red Hot Chili Peppers z nową energią i nowym albumem Return of the Dream Canteen wracają do koncertowania na pełnej. Wiemy, dużo powrotów, ale to dobrze. RHCP wystąpią już w drugiej połowie czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Musicie na własne oczy zobaczyć to szaleństwo - bardzo polecamy.

 

Beyoncé - 27 i 28 czerwca | PGE Narodowy, Warszawa

Królowa wraca na aż dwa koncerty w Polsce końcem czerwca na PGE Narodowym w Warszawie w ramach Renaissance World Tour promującej jej najnowszy krążek o tym samym tytule. Wydawnictwo zebrało bardzo pozytywne opinie krytyków, czekamy zatem na show - jak zawsze - na najwyższym poziomie wizualnym i wokalnym.

 

Harry Styles - 2 lipca | PGE Narodowy, Warszawa

Była królowa, to teraz czas na króla. Ex lider One Direction ponownie wystąpi w Polsce ze swoim ostatnim materiałem - obficie nagrodzonym albumem Harry’s House. As It Was zdecydowanie stało się hitem zeszłych wakacji. Z pewnością jednak z nie mniejszą mocą wybrzmi w to lato na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach Love On Tour 2023.

 

P!nk - 16 lipca | PGE Narodowy, Warszawa

Zwierze sceniczne, niesamowita showmanka, tancerka, a przede wszystkim wokalistka P!nk wystąpi w połowie lipca w stolicy. Jesteśmy pewni, że w ramach swojej trasy Summer Carnival 2023 rozniesie PGE Stadion Narodowy. Bilety na to światowe widowisko do nabycia w AleBilet.

 

Depeche Mode - 2 sierpnia | PGE Narodowy, Warszawa & 4 sierpnia | TAURON Arena, Kraków

Depeche Mode powracają z nowym albumem Memento Mori po tragicznych przeżyciach - śmierci jednego z członków zespołu. W obliczu tej informacji mroczna tematyka płyty jest jeszcze bardziej aktualna. Zespół chciał jednak dokończyć dzieło - w hołdzie dla swojego zmarłego kolegi. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć DM na aż dwóch występach w Polsce - na PGE Narodowym w Warszawie i TAURON Arenie w Krakowie.

 

The Weeknd - 9 sierpnia | PGE Narodowy, Warszawa

Michael Jackson naszych czasów, czyli kolejny król popu. After Hours Til Dawn Tour zapewni nam podróż po dwóch ostatnich albumach studyjnych artysty. Koncert odbędzie się również w stolicy - na PGE Narodowym. Niesamowity showman, czego dowodem jest poniższe wideo jego występu live zarejestrowane dla HBO.

 

Imagine Dragons - 14 sierpnia | PGE Narodowy, Warszawa

Jak widać, w to lato na PGE Narodowym nie zwalniamy tempa! Imagine Dragons przejmą obiekt w połowie sierpnia ze swoim koncertem w ramach Mercury World Tour, promują ich najnowszą płytę o tym samym tytule.

 

Dawid Podsiadło - 26 sierpnia | PGE Narodowy, Warszawa

W tym zestawieniu sami królowie, tym razem król Polski. Jako wisienka na torcie tego przeglądu prezentujemy naszego polskiego rodzynka pośród zagranicznych gwiazd, którym wcale nie odstaje poziomem. Pierwszy rodak, który podjął się zagrania solowego koncertu na PGE Narodowym. Zwieńczeniem jego Przed i Po Tour będzie właśnie ten występ, na który bilety zostały już wysprzedane. Aby zachęcić Was do nabycia wejściówki na AleBilet poniżej namiastka tego, co czeka nas na PGE Narodowym tego roku:

Jak widać - jest z czego wybierać. Dajcie sobie i kupcie bilety na waszych ulubionych artystów w lato 2023!