Najlepsze koncerty - zima 2019

Tej zimy czeka nas jeszcze sporo niesamowitych koncertów zagranicznych artystów. W styczniu i lutym przyjadą do Polski gwiazdy światowego formatu, takie jak Andrea Bocelli, Tom Odell czy Years & Years. Zobacz najlepsze koncerty początku 2019 roku!

Andrea Bocelli

Przez wielu uważany za najpopularniejszy tenor świata, Andrea Bocelli już w tę sobotę, 26 stycznia wystąpi na Ergo Arenie w Gdańsku. Na największe sceny muzyczne przepustkę dał mu sławetny utwór „Time To Say Goodbye” wykonywany w duecie z Sarah Brightman (oryginalnie „Con te Partiro”). Na koncercie nie zabranie zatem wrażeń i wzruszeń.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne na AleBilet


Tom Odell

Ze swoim trzecim krążkiem zatytułowanym Jubilee Road w trasę rusza także Tom Odell. Pierwsze koncerty promujące nową płytę artysty odbyły się już pod koniec ubiegłego roku, jednak dopiero teraz Jubilee Road Tour dotarło do Polski i to na dwa koncerty! Tom Odell wystąpi już 25 stycznia w piątek na Tauron Arenie w Krakowie oraz 26 stycznia w sobotę na warszawskim Torwarze.

Bilety na koncerty poniżej nominału na AleBilet


Years & Years

Koncertowy luty już pierwszego dnia miesiąca rozpocznie formacja Years & Years na warszawskim Torwarze. Grupa z pewnością zagra swoje największe hity, takie jak „Desire” i „King” oraz utwory z najnowszej płyty „Palo Santo” wydanej w lipcu. Energia i niesamowite show gwarantowane!

Bilety dostępne na AleBilet


The Neighbourhood

Twórcy „Sweather Weather” i charakterystycznego czarno-białego image’u powracają do Polski, bo jak sami przyznają, cenią sobie entuzjastyczną publiczność! W ramach europejskiej trasy koncertowej formacja wystąpi już 7 lutego na warszawskim Torwarze. Poza klasycznymi hitami podczas koncertu usłyszmy na pewno utwory z najnowszego albumu zespołu, zatytułowanego po prostu „The Neighbourhood”.

Bilety znajdziecie na AleBilet


Slash

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators ponownie, bo już 4 raz, zagrają w Polsce! Tym razem formacja promować będzie najnowszy krążek Slasha „Living The Dream”. Wirtuoz gitary i wokalista zespołu Alter Bridge nie omieszkają też z pewnością zagrać paru utworów Guns N’ Roses.

Bilety znajdziecie na AleBilet


Twenty One Pilots

W ramach europejskiej trasy promującej ich najnowszy piąty album „Trench”, Twenty One Pilots zagrają 15 lutego na Atlas Arenie w Łodzi. Formacja wraca do Polski po trzech latach z nowym materiałem, jednak na koncercie nie zabraknie z pewnością takich utworów jak „Stressed Out”, „Ride” czy „Heathens”.

Bilety wyprzedały się niemal natychmiastowo, ale na AleBilet wciąż możecie je kupić.


Nicki Minaj i Future

Królowa modern hip-hopu przyjeżdża na swój pierwszy, długo wyczekiwany przez fanów koncert w Polsce! U jej boku inna ikona sceny hip-hopowej, a prywatnie przyjaciel Nicki – Future, w ramach światowej trasy koncertowej zatytułowanej NickiHndrxx. Razem z raperem Future nagrali takie hity jak "You Da Baddest" czy "Anybody". Te i inne utwory będzie usłyszymy już 24 lutego na Atlas Arenie w Łodzi!

Bilety wciąż dostępne na AleBilet


Inne koncerty w 2019:

Metallica, White Lies, Eros Ramazotti, Il Divo, Lenny Kravitz, Alvaro Soler, Bryan Ferry, Dead Can Dance, Steven Wilson i inni...

Bilety na wszystkie powyższe imprezy możesz bezpiecznie kupić i łatwo odsprzedać na AleBilet!