Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na The Neighbourhood

Opis imprezy

Koncerty

29 listopada 2020,
niedziela, 19:30

The Neighbourhood Warszawa

Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 100 zł
11 grudnia 2020,
piątek, 19:30

The Neighbourhood Kraków

Klub Studio,
Kraków
Wystaw pierwszy bilet!
12 grudnia 2020,
sobota, 19:30

The Neighbourhood Kraków

Klub Studio,
Kraków
Wystaw pierwszy bilet!

The Neighbourhood

Jeszcze do niedawna charakterystycznym znakiem grupy była wszechogarniająca czerń i biel, również na koncertach.Obecnie The Neighbourhood coraz chętniej eksperymentuje, wprowadzając do swojej muzyki elementy zaczerpnięte między innymi z elektropopu.

The Neighbourhood został założony przez wokalistę Jesse’go Rutherforda w 2011 roku w słonecznej Kalifornii. W skład grupy wchodzi obecnie Jeremy Freedman i Zach Abels, grający na basie Mikey Margott oraz perkusista Brandon Fried. Głównym stylem muzycznym dominującym w piosenkach grupy jest rock, rock pop oraz alternatywne R&B. Zespół zyskał rzeszę fanów już od pierwszych skomponowanych piosenek. Debiutancki album „I Love You” w Stanach Zjednoczonych, po dotarciu do ponad 500 tysięcy nabywców, zyskał status złotej płyty. Do dzisiaj The Neighbourhood może pochwalić się trzema doskonałymi albumami: „I Love You”, „Wiped Out!” i „The Neighbourhood”. Zespół wyjątkowo ceni entuzjastyczną publiczność w Polsce, dlatego chętnie powraca do naszego kraju! Tym razem zobaczymy grupę aż na dwóch koncertach - w Warszawie i Krakowie.