The Neighbourhood

Bilety na The Neighbourhood

Brak aktywnych terminów

The Neighbourhood

Jeszcze do niedawna charakterystycznym znakiem grupy była wszechogarniająca czerń i biel, również na koncertach. Obecnie formacja coraz chętniej eksperymentuje, wprowadzając do swojej muzyki elementy zaczerpnięte między innymi z elektropopu. Każdy, kto chce usłyszeć na żywo The Neighbourhood, bilety ma szansę zdobyć na naszej stronie. Do wyboru są aż trzy koncerty.

Historia i styl zespołu


The Neighbourhood został założony przez wokalistę Jesse’go Rutherforda w 2011 roku w słonecznej Kalifornii. W skład grupy wchodzi obecnie Jeremy Freedman i Zach Abels, grający na basie Mikey Margott oraz perkusista Brandon Fried. Głównym stylem muzycznym dominującym w minimalistycznych piosenkach grupy jest rock, rock pop oraz alternatywne R&B.

Indie rockowa kapela słynie z klimatycznego, kojącego, niemal hipnotyzującego brzmienia, dlatego jej koncerty na żywo zawsze okazują się nieprzeciętnym doświadczeniem. Jesse James Rutherford, wokalista zespołu, nazwał muzykę formacji „wesołą muzyką dla smutnych ludzi”. Na koncertach The Neighbourhood nie brakuje okazji ani do świetnej zabawy, ani do wzruszeń!

Zespół zyskał rzeszę fanów już od pierwszych skomponowanych piosenek. Debiutancki album „I Love You” w Stanach Zjednoczonych, po dotarciu do ponad 500 tysięcy nabywców, zyskał status złotej płyty. Do dzisiaj The Neighbourhood może pochwalić się trzema doskonałymi albumami: „I Love You”, „Wiped Out!” i „The Neighbourhood” .

The Neighbourhood ponownie w Polsce!


Zespół wyjątkowo ceni entuzjastyczną publiczność w Polsce, dlatego chętnie powraca do naszego kraju! Tym razem zobaczymy grupę aż na dwóch koncertach – w Warszawie i Krakowie. Koncerty The Neighbourhood w naszym kraju zawsze okazują się wyjątkowymi wydarzeniami, których nie powinien opuścić żaden fan amerykańskiej formacji. Tym razem zobaczymy grupę aż na trzech koncertach – jednym w Warszawie i dwóch w Krakowie. Nie należy zwlekać ze zdobyciem wejściówki.

Bilety na The Neighbourhood, zespół tak uwielbiany w Polsce, rozchodzą się błyskawicznie! Wejściówki cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że zamiast pierwotnych dwóch koncertów odbędą się trzy.

Koncerty The Neighbourhood – Kraków i Warszawa pod znakiem melancholii


Trasa koncertowa The Neighbourhood pierwotnie była zaplanowana na luty. Decyzją zespołu została ona przeniesiona na koniec roku 2020. Wiąże się to z premierą najnowszej płyty amerykańskiej formacji. Jakie piosenki zagra amerykański zespół? Oprócz zaprezentowania polskiej publiczności zupełnie nowych kompozycji, fani usłyszą największe hity takie jak „Sweater Weather”, „Daddy Issues”, „Afraid” czy „Scary Love” .

Każdy z koncertów The Neighbourhood z pewnością okaże się niezapomniany. Polscy fani zawsze ciepło przyjmowali muzyków tej formacji – nie inaczej będzie pod koniec 2020 roku. Nie wątpimy więc w to, że planowane wydarzenia okażą się wstępem do kolejnych wizyt zespołu w naszym kraju! Jeżeli chcecie usłyszeć na żywo The Neighbourhood, bilety możecie nabyć na naszej stronie w bezpiecznej odsprzedaży.