Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na The Neighbourhood

Thursday, 7 February 2019
18:00
Opis imprezy
T1 Loża S1 SCENA Płyta(miejsca stojące) S U T V R I H G F E D W C Y B Z A H1 G1

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
Trybuny Sektor: B, Rząd: 9 Natychmiastowa wysyłka 1 bilet 120 zł za jeden bilet KUP
Trybuny 1 bilet 150 zł za jeden bilet KUP
Trybuny Sektor: H, Rząd: 3 Ekspresowa wysyłka Do 2 biletów 180 zł za jeden bilet KUP
Trybuny Sektor: U, Rząd: 14 Ekspresowa wysyłka Do 3 biletów 190 zł za jeden bilet KUP
Trybuny Sektor: V, Rząd: 15 1 bilet 250 zł za jeden bilet KUP
Płyta stojąca Ekspresowa wysyłka 1 bilet 250 zł za jeden bilet KUP
Płyta stojąca Odbiór osobisty w dniu imprezy Do 6 biletów 255 zł za jeden bilet KUP
Płyta stojąca 1 bilet 290 zł za jeden bilet KUP

The Neighbourhood

Jeszcze do niedawna charakterystycznym znakiem grupy była wszechogarniająca czerń i biel, również na koncertach.Obecnie The Neighbourhood coraz chętniej eksperymentuje, wprowadzając do swojej muzyki elementy zaczerpnięte między innymi z elektropopu.

The Neighbourhood został założony przez wokalistę Jesse’go Rutherforda w 2011 roku w słonecznej Kalifornii. W skład grupy wchodzi obecnie Jeremy Freedman i Zach Abels, grający na basie Mikey Margott oraz perkusista Brandon Fried. Głównym stylem muzycznym dominującym w piosenkach grupy jest rock, rock pop oraz alternatywne R&B. Zespół zyskał rzeszę fanów już od pierwszych skomponowanych piosenek. Debiutancki album „I Love You” w Stanach Zjednoczonych, po dotarciu do ponad 500 tysięcy nabywców, zyskał status złotej płyty. Do dzisiaj The Neighbourhood może pochwalić się trzema doskonałymi albumami, oprócz „I Love You”, „Wiped Out!” i „The Neighbourhood”. Zespół wyjątkowo ceni entuzjastyczną publiczność w Polsce, dlatego chętnie powraca do naszego kraju. Rockowych piosenek The Neighbourhood będziemy mogli posłuchać 7 lutego 2019 roku na Warszawskim Torwarze. Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się 5 października o 12.00!