Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Euro 2021

Bilety na Euro 2021

Mecz Polski

14 czerwca 2021,
poniedziałek, 18:00

Polska - TBA

Aviva Stadium,
Dublin
Wystaw pierwszy bilet!
19 czerwca 2021,
sobota, 21:00

Polska - Hiszpania

San Mames,
Bilbao
Wystaw pierwszy bilet!
23 czerwca 2021,
środa, 18:00

Polska - Szwecja

Aviva Stadium,
Dublin
Wystaw pierwszy bilet!

Euro 2021

UEFA Euro 2021 to już szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej. Odbędzie się on w 12 miastach, w 12 różnych państwach. Sportowe zmagania rozpoczną się 12 czerwca i potrwają do 12 lipca. Tytułu mistrza bronić będzie Portugalia, zwycięzca z 2016. Finał Euro 2021 rozegra się na Wembley. Zapowiadają się niezapomniane emocje!

Polska na Euro 2021 – kibicuj Biało-Czerwonym!


Po niełatwych eliminacjach do turnieju Polska znalazła się w docelowym konkursie. Z kim nasza reprezentacja będzie walczyć o przejście do finału? Po losowaniu grup wiemy, że pierwszymi rywalami Polski podczas Euro 2021 zostały zespoły Hiszpanii i Szwecji. Do grupy z Biało-Czerwonymi dostanie się także albo Szkocja, albo Irlandia lub Irlandia Północna bądź Bośnia i Hercegowina. Pierwsze mecze Polski odbędą się kolejno 14 (TBA), 19 (Hiszpania) oraz 23 czerwca (Szwecja) . Dwa z wydarzeń zorganizowano na stadionie w Dublinie, a jedno z nich będzie miało miejsce w Bilbao.

Bilety Euro 2021


Wejściówki na Mistrzostwa Europy 2021 wkrótce trafią do oficjalnej sprzedaży. Z pewnością będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, dlatego że impreza za każdym razem przyciąga prawdziwe tłumy kibiców. Na szczęście, jeśli nie zdąży się wcześniej nabyć wejściówek na Euro 2021, bilety uda się kupić w bezpiecznej odsprzedaży na naszej stronie. Na bieżąco będziemy aktualizować informacje o dostępności. Można będzie tu znaleźć bilety na mecze fazy grupowej, jak i na dalsze zmagania, jeżeli nasza reprezentacja wyjdzie z trudnej grupy.

UEFA Euro 2021 – jak potoczą się losy Polaków?


Biało-Czerwoni trzykrotnie wywalczyli sobie awans na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – 2021, 2016 i 2008. Raz mieli zagwarantowany udział, jako współgospodarz (2012). Selekcjonerem kierującym kadrą podczas tegorocznych mistrzostw jest Jerzy Brzęczek. Przewidujemy, że sukces reprezentacji na Euro 2021 w dużej mierze zależy od dyspozycji jej największych gwiazd, na przykład Roberta Lewandowskiego. Trzymamy kciuki za występy Biało-Czerwonych. Hiszpania jest w końcu drużyną z absolutnej czołówki, a Szwecja może sporo namieszać w stawce. Warto wesprzeć kadrę i zdobyć bilety – Euro 2020 to szansa Polaków na zdobycie tytułu mistrza. Czy uda się nam tym razem osiągnąć sukces? Spełnić marzenia o wspaniałym występnie podczas turnieju? Z pewnością możemy spodziewać się wielu pięknych, sportowych momentów i liczyć na jak najwięcej goli ze strony reprezentacji! Piłkarze czekają na nasze wsparcie – bilety na Euro wkrótce będą dostępne!