Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na 12. Festiwal Legend Rocka: Billy Idol

Saturday, 21 July 2018
22:00
Opis imprezy

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
III Sektor Ekspresowa wysyłka Do 2 biletów 120 zł za jeden bilet KUP
III Sektor Ekspresowa wysyłka Do 2 biletów 120 zł za jeden bilet KUP

12. Festiwal Legend Rocka: Billy Idol

12. Festiwal Legend Rocka odbędzie się 21 lipca 2018 roku w słupskim amfiteatrze Dolina Charlotty. Na festiwalu będziemy mogli usłyszeć między innymi koncert legendy punk rocka Billy’ego Idola. Billy Idol jest jednym z pierwszych artystów punk rocka. Jego charakterystyczna postać i ekspresja sprawiły, że stał się jedną z kultowych gwiazd MTV oraz bardzo rozpoznawalnym artystą rockowym. Billy Idol sprzedał 40 milionów płyt na całym świecie, a wiele z nich zyskało status platynowych. Takimi hitami jak Dancing with Myself, Rebel Yell czy Eyes Without a Face podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Kolejnym ogłoszonym wykonawcą 12. Festiwalu Legend Rocka jest Bryan Ferry, założyciel zespołu Roxy Music, jednej z najlepszych glamrockowych kapel brytyjskich, która swoim brzmieniem zainspirowała cały ruch new romantic z Duran Duran na czele.