Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Boris Brejcha

sobota, 30 maja 2020
18:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana
Bilet wstępu Do 5 biletów 275 zł za jeden bilet KUP
Bilet wstępu Do 10 biletów 279 zł za jeden bilet KUP
Bilet wstępu Natychmiastowa wysyłka Do 2 biletów 400 zł za jeden bilet KUP

Boris Brejcha

Boris Brejcha to niemiecki DJ i producent muzyczny specjalizujący się w specyficznym brzmieniu będącym fuzją minimal techno, progressive house i techno nazywanym przez niego High-Tech Minimal. Brejcha zanim rozpoczął produkcję muzyki elektronicznej był perkusistą w studenckim zespole. W 2006 roku podpisał kontrakt z Autist Records, gdzie wydał swoje pierwsze utwory - Monster oraz Yelow Kitchen. Tego samego roku zagrał swój pierwszy set na żywo na festiwalu Universo Parallelo w Brazylii. Rok później kariera Niemca nabrała tempa i zaczął sukcesywne budowanie kariery na specyficznym, nietuzinkowym brzmieniu trudnym do sklasyfikowania w jednoznacznych ramach. Jednym, z najważniejszych utworów, który zapewnił Borisowi Brejcha karierę jest Lost Memory z 2008 roku.

Brejcha zdobył ogromną popularność w Polsce. 13 kwietnia 2018 producent wystąpił po raz pierwszy w Polsce - zagrał set w warszawskim klubie Progresja, a następnie na Audioriver Festival.