Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
EKIPA Festiwal

Bilety na EKIPA Festiwal

Terminy

25 maja 2024,
sobota, 19:00

Genzie & 3 Króli

Ergo Arena,
Gdańsk
Bilety dostępne od 115 zł
9 czerwca 2024,
niedziela, 19:00

Genzie & Mortal

Hala Stulecia,
Wrocław
Bilety dostępne od 228,85 zł
16 czerwca 2024,
niedziela, 15:00

EKIPA Festiwal Kraków

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 402,5 zł

EKIPA Festiwal

Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu! Meet&Greet ważny tylko z biletem wstępu.

Ekipa

Ekipa, znana również jako Ekipa Friza, to projekt założony przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, skupiający polskich youtuberów i influencerów. Jest to także nazwa zespołu muzycznego, który działał w latach 2020–2022. Ekipa Friza zyskała popularność dzięki różnorodnym treściom wideo publikowanym na platformie YouTube oraz aktywnościom w mediach społecznościowych. Grupa skupiała się na tworzeniu humorystycznych, rozrywkowych materiałów, które przyciągały szerokie grono widzów.

GenZie

Grupa Genzie to zespół influencerów zapoczątkowany przez Karola Wiśniewskiego "Friza". Grupa została złożona z młodych internetowych twórców- i jest tak naprawdę tym, co Friz robił na początku z Ekipą. W jej skład wchodzą Wiktoria Bochnak (Kartonii), Bartek Kubicki, Faustyna Fugińska (Fausti), Hanna Puchalska(Hi Hania), Bartek Laskowski (Świeży), Julita Różalska oraz Oliwier Kałużny (Kostek)