Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Enrique Iglesias

Bilety na Enrique Iglesias

Live in Concert

wtorek, 3 sierpnia 2021
20:00
F G N O P R S T U W A B C D E SCENA Golden Circle EE Golden Circle Płyta

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
Golden Circle 1 bilet 300 zł za jeden bilet KUP

Enrique Iglesias

Jego Hity Bailando i Bailamos zna każdy. Są one nieodłącznym elementem każdej tanecznej imprezy. Enrique Iglesias to hiszpański piosenkarz, autor tekstów, aktor i producent muzyczny. Jest powszechnie uważany za króla latynoskiego popu. Iglesias rozpoczął karierę w połowie lat 90-tych w amerykańsko-hiszpańskiej wytwórni Fonovisa Record pod pseudonimem Enrique Martinez, zanim zamienił go na swoje drugie nazwisko - Iglesias. Na przełomie tysiącleci, po tym, jak stał się jedną z największych gwiazd w Ameryce Łacińskiej i rynku hiszpańskim w Stanach Zjednoczonych, dokonał przejścia na amerykański rynek głównego nurtu. W 2010 roku rozstał się z Interscope Records i podpisał kontrakt z Republic Records, inną wytwórnię Universal Music Group, aby wydać albumy dwujęzyczne. W 2015 roku Iglesias rozstał się z Universal Music Group po ponad dziesięciu latach.

Koncert Enrique Iglesiasa w Polsce w 2017 roku, z resztą jak każdy, okazał się wielkim hitem. Hiszpan odwiedził nasz kraj z trasą koncertową promującą album pod tytułem Sex and Love i bez problemu uzbierał komplet publiczności podczas występu w gdańskiej Ergo Arenie. W 2021 roku Iglesias powróci do Polski i zaprezentuje swoje największe przeboje w ramach tournee Live in Concert.

Co ciekawe, najnowsza trasa koncertowa nie jest elementem promocji nowego albumu wokalisty. Na ten będzie trzeba jeszcze poczekać. Live in Concert to odpowiedź Enrique Iglesiasa na liczne zapotrzebowanie jego występów. Podczas tego tournee artysta na żywo wykonuje swoje największe przeboje, a jednym z przystanków będzie Łódź. Iglesias już 3 sierpnia 2021 roku wystąpi na Atlas Arenie w Łodzi.

O popularności hiszpańskiego wokalisty nie trzeba nikogo przekonywać. Enrique Iglesias muzykę miał w genach i już w wieku 13 lat zaczął komponować swoje pierwsze utwory. Siedem lat później Iglesias zaliczany był do najbardziej wypływowych artystów popu, a przez 25 lat działalności artystycznej nagrał 10 hitowych albumów studyjnych.