Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Mayday Poland 2018

Saturday, 10 November 2018
18:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana
Bilet wstępu Do 2 biletów 125 zł za jeden bilet KUP
Bilet wstępu Odbiór osobisty w dniu imprezy Do 5 biletów 200 zł za jeden bilet KUP

Mayday Poland 2018

Mayday Poland to impreza znana wszystkim fanom muzyki techno. Festiwal ten rokrocznie odbywa się w katowickim Spodku, gdzie gromadzą się ogromne tłumy roztańczonych i zasłuchanych ludzi.

Pierwsza edycja Mayday Poland miała miejsce w 2000 roku, a sam pomysł na organizację wydarzenia został zapożyczony od zachodnich sąsiadów – organizatorzy wzorowali się na festiwalu, który od 1990 roku gości w Berlinie.

Jeśli chodzi o imprezy tego typu, Mayday Poland jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kraju – warto więc zapisać je sobie w kalendarzu. Co roku line up zasilają szeregi największych gwiazd muzyki elektronicznej – zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Na scenie w Spodku pojawili się już m.in. Sven Väth, Psyk, Klaudia Gawlas, Sin, Raphael Dincsoy czy Dax J. Każdy artysta zapraszany na Mayday Poland porywa tłumy na swój sposób i każdy jest wart zobaczenia i usłyszenia.