Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Music Power Explosion

Friday, 13 July 2018
16:00
Opis imprezy
V1 V2 V6 V7 V3 GA TRYBUNY DOLNE TRYBUNY GÓRNE SCENA

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
Trybuny dolne nienumerowane Ekspresowa wysyłka Do 10 biletów 199 zł za jeden bilet KUP
Trybuny dolne nienumerowane Do 2 biletów 250 zł za jeden bilet KUP
Płyta (GA) 1 bilet 250 zł za jeden bilet KUP
Płyta (GA) Do 4 biletów 260 zł za jeden bilet KUP
Płyta (GA) Do 4 biletów 350 zł za jeden bilet KUP
Trybuny VIP Sektor: V2, Rząd: 15 Ekspresowa wysyłka Do 2 biletów 417 zł za jeden bilet KUP

Music Power Explosion

Po dwóch latach do Polski wraca znany na całym świecie festiwal Music Power Explosion. Wydarzenie odbędzie się w piątek 13 lipca 2018 roku na Stadionie Wrocław. Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z wielkimi ekranami LED-owymi. Całość wzbogacona będzie bardzo zaawansowanymi efektami pirotechnicznymi i laserowymi.

Na ten moment znamy dwóch wykonawców, którzy wystąpią we Wrocławiu podczas Music Power Explosion. Pierwszym z nich jest legenda muzyki klubowej, Tiesto, twórca takich hitów jak „Who Wants To Be Alone”, „Red Lights”, „Boom”, „The Only Way Is Up”, „Adagio For Strings” oraz „Ten Seconds Before Sunrise”. Drugą gwiazdą wieczoru będzie Steve Aoki, mistrz produkcji muzyki z gatunku electro house, progressive house oraz dubstep. Twórca ten jest autorem hitów, które poruszyły scenę muzyczną na całym świecie – „Boneless”, „No beef” oraz „All Night”.

Mateusz Pawlicki, przedstawiciel agencji Prestige MJM, zapowiada, że to nie koniec niespodzianek. Celem organizatora jest podniesienie poprzeczki oraz zaproszenie artystów z topowej dziesiątki najlepszych wykonawców muzyki klubowej na świecie.

Festiwal Music Power Explosion jest wydarzeniem, którego nie może przegapić żaden fan muzyki klubowej. Spodziewamy się największego show, tworzonego przez najbardziej znaną agencję muzyczną oraz najlepszych twórców, takich jak Tiesto czy Steve Aoki.

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca 2018 roku w piątek o godzinie 17:00 we Wrocławiu na Stadionie Wrocław.