Sprzedaj bilety

Bilety na Music Power Explosion

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Music Power Explosion

Po dwóch latach do Polski wraca znany na całym świecie festiwal Music Power Explosion. Wydarzenie odbędzie się w piątek 13 lipca 2018 roku na Stadionie Wrocław. Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z wielkimi ekranami LED-owymi. Całość wzbogacona będzie bardzo zaawansowanymi efektami pirotechnicznymi i laserowymi.

Na ten moment znamy dwóch wykonawców, którzy wystąpią we Wrocławiu podczas Music Power Explosion. Pierwszym z nich jest legenda muzyki klubowej, Tiesto, twórca takich hitów jak „Who Wants To Be Alone”, „Red Lights”, „Boom”, „The Only Way Is Up”, „Adagio For Strings” oraz „Ten Seconds Before Sunrise”. Drugą gwiazdą wieczoru będzie Steve Aoki, mistrz produkcji muzyki z gatunku electro house, progressive house oraz dubstep. Twórca ten jest autorem hitów, które poruszyły scenę muzyczną na całym świecie – „Boneless”, „No beef” oraz „All Night”.

Mateusz Pawlicki, przedstawiciel agencji Prestige MJM, zapowiada, że to nie koniec niespodzianek. Celem organizatora jest podniesienie poprzeczki oraz zaproszenie artystów z topowej dziesiątki najlepszych wykonawców muzyki klubowej na świecie.

Festiwal Music Power Explosion jest wydarzeniem, którego nie może przegapić żaden fan muzyki klubowej. Spodziewamy się największego show, tworzonego przez najbardziej znaną agencję muzyczną oraz najlepszych twórców, takich jak Tiesto czy Steve Aoki.

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca 2018 roku w piątek o godzinie 17:00 we Wrocławiu na Stadionie Wrocław.