Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Taco Hemingway

Sunday, 18 November 2018
16:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana

Taco Hemingway

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak to polski raper, który ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny. Wszystko to za sprawą niezwykłej wnikliwości Taco w opisywaniu rzeczywistości pokolenia Milenialsów w Polsce oraz ich warszawskiego życia towarzyskiego. 27 latek zadebiutował w 2013 roku minialbumem Young Hems na serwisie Bandcamp, jednak dopiero kolejny minialbum Trójkąt warszawski, wydany w 2014 roku stał się bardziej rozpoznawalny. Już w następnym roku pojawił się następny minialbum Fifiego, czyli Umowa o dzieło. Do tej pory raper działał na własną rękę, lecz w 2015 roku, zainteresowała się nim wytwórnia Asfalt Records, która wydała reedycje albumów Trójkąt Warszawski oraz Umowa o dzieło. Płyty szybko zyskały na popularności zajmując 3. i 2. miejsca na liście przebojów OLiS, sprzedając się w nakładzie ponad 10 tys. kopii.

W 2016 roku Taco Hemingway wypuścił swój kolejny minialbum Wosk, za darmo na własnej stronie, podobnie jak poprzednie nagrania. W tym samym roku wydany został pierwszy studyjny album rapera Marmur, zyskując do 2017 roku status złotej płyty. Na koniec lipca 2017 roku pojawił się najnowszy album Taco pt. Szprycer a sam raper wyrusza jesienią w trasę koncertową po Polsce. Między 13 października a 15 grudnia odwiedzi wiele polskich miast, m.in.: Wrocław, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz i Warszawę.

Bilety w regularnej sprzedaży zostały już wyprzedane, u nas możecie jednak nadal je znaleźć.