Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Agnieszka Chylińska

Bilety na Agnieszka Chylińska

Koncerty

3 października 2020,
sobota, 18:30

Agnieszka Chylińska Warszawa

Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 55 zł
23 października 2020,
piątek, 19:00

Koncert przełożony z 04.04.2020

Spodek,
Katowice
Bilety dostępne od 65 zł
30 października 2020,
piątek, 19:30

koncert przełożony z 03.04.2020

Hala Stulecia,
Wrocław
Bilety dostępne od 69 zł
21 listopada 2020,
sobota, 18:30

Agnieszka Chylińska Toruń

Arena Toruń,
Toruń
Wystaw pierwszy bilet!
28 listopada 2020,
sobota, 18:30

Agnieszka Chylińska Kraków

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Wystaw pierwszy bilet!

Agnieszka Chylińska

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!