Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Backstreet Boys

Bilety na Backstreet Boys

Koncerty

12 października 2022,
środa, 20:00

DNA World Tour 2022

Mercedes-Benz Arena,
Berlin
Bilety dostępne od 750 zł
29 października 2022,
sobota, 18:00

DNA World Tour 2022

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 400 zł

Backstreet Boys

Kultowy boysband wystąpi przed polską publicznością! 29 października 2022 roku Backstreet Boys zagrają swoje największe przeboje. Zaprezentują też materiał z najnowszej płyty „DNA”. Niezwykłe show porwie fanów zgromadzonych na krakowskiej Tauron Arenie.

Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90, bożyszcza nastolatek, idole z plakatów – to tylko niektóre z określeń, jakie na stałe zapisały się w historii Backstreet Boys. Gwiazdorzy stworzyli wspólnie takie hity, jak „Everybody (Backstreet’s Back)” czy „I Want It That Way”. Ich muzyka inspirowała wielu współczesnych wykonawców. Obecni na scenie muzycznej od 1993 roku, skutecznie ugruntowali swoją pozycję w popkulturze. Grupę tworzą Nick Carter, Kevin Richardson, Howie Dorough, AJ McLean i Brian Littrell, którzy już wkrótce zabiorą uczestników koncertu w Krakowie w muzyczną podróż. DNA World Tour 2022 to kontynuacja największej trasy halowej zespołu od 18 lat. W ciągu 3 miesięcy zespół występował w całej Europie Północnej. Promowana wtedy płyta „DNA” ukazała się 23 stycznia 2019 roku. Jest to 10. album studyjny grupy. Koncert w Polsce to doskonała okazja, by zobaczyć i usłyszeć legendarny zespół na żywo.