Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Backstreet Boys

Opis imprezy

Koncerty

22 czerwca 2019,
sobota, 20:00

Backstreet Boys Praga

O2 Arena,
Praga
Bilety dostępne od 300 zł
24 czerwca 2019,
poniedziałek, 18:00

Backstreet Boys Warszawa

Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 430 zł

Backstreet Boys

Kultowy boysband wystąpi przed polską publicznością! 24 czerwca 2019 roku Backstreet Boys zagrają swoje największe przeboje. Zaprezentują też materiał z najnowszej płyty „DNA”. Niezwykłe show porwie fanów zgromadzonych na warszawskim Torwarze.

Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90, bożyszcza nastolatek, idole z plakatów – to tylko niektóre z określeń, jakie na stałe zapisały się w historii Backstreet Boys. Gwiazdorzy stworzyli wspólnie takie hity, jak „Everybody (Backstreet’s Back)” czy „I Want It That Way”. Ich muzyka inspirowała wielu współczesnych wykonawców. Obecni na scenie muzycznej od 1993 roku, skutecznie ugruntowali swoją pozycję w popkulturze. Grupę tworzą Nick Carter, Kevin Richardson, Howie Dorough, AJ McLean i Brian Littrell, którzy już wkrótce zabiorą uczestników koncertu w Warszawie w muzyczną podróż. Backstreet Boys ogłosili największą trasę halową od 18 lat. W ciągu 3 miesięcy zespół będzie występował w całej Europie Północnej. Promowana wtedy płyta „DNA” ukaże się 25 stycznia. Będzie to 10. album studyjny grupy. Koncert w Polsce to doskonała okazja, by zobaczyć i usłyszeć legendarny zespół na żywo.