Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Cannibal Corpse

Bilety na Cannibal Corpse

+ Dark Funeral + Ingested + Stormruler

czwartek, 30 marca 2023
18:30

Mapa w przygotowaniu
Kategoria Dostępne Cena oferowana
Bilet wstępu Natychmiastowe pobranie 1 bilet 340,00 złza jeden bilet KUP
Bilet wstępu Natychmiastowe pobranie 1 bilet 350,00 złza jeden bilet KUP
Oferty posortowane są według ceny

Cannibal Corpse

Cannibal Corpse to amerykańska grupa muzyczna z gatunku death metal, założona w 1988 roku w Buffalo, w stanie New York. Zespół znany jest z kontrowersyjnych tekstów piosenek, które często opisują brutalne i okrutne akty przemocy.

W skład zespołu wchodzą George "Corpsegrinder" Fisher (wokal), Alex Webster (gitara basowa), Rob Barrett (gitara), Erik Rutan (gitara) i Paul Mazurkiewicz (perkusja). Ich koncerty są znane ze swojego ekstremalnego charakteru, z dynamiczną i brutalną grą na scenie oraz z charyzmatycznym wokalem Fishera. Podczas koncertów zespół wykonuje wiele swoich największych hitów, w tym Hammer Smashed Face, I Cum Blood, Make Them Suffer i Inhumane Harvest.

Cannibal Corpse jest jednym z najbardziej wpływowych zespołów w historii gatunku death metal, a ich muzyka i kontrowersyjne teksty przyciągają wielu fanów z całego świata.