Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Coldplay

Bilety na Coldplay

Koncerty

16 czerwca 2024,
niedziela, 17:00

Coldplay Budapeszt

Puskás Aréna,
Budapeszt
Bilety dostępne od 1 552,5 zł
18 czerwca 2024,
wtorek, 17:00

Coldplay Budapeszt

Puskás Aréna,
Budapeszt
Bilety dostępne od 575 zł
19 czerwca 2024,
środa, 17:00

Coldplay Budapeszt

Puskás Aréna,
Budapeszt
Bilety dostępne od 287,5 zł
15 sierpnia 2024,
czwartek, 18:30

Coldplay Monachium

Olympiastadion,
Monachium
Wystaw pierwszy bilet!
17 sierpnia 2024,
sobota, 18:30

Coldplay Monachium

Olympiastadion,
Monachium
Wystaw pierwszy bilet!
18 sierpnia 2024,
niedziela, 18:30

Coldplay Monachium

Olympiastadion,
Monachium
Bilety dostępne od 2 231 zł
21 sierpnia 2024,
środa, 17:00

Coldplay Wiedeń

Ernst Happel Stadion,
Wiedeń
Wystaw pierwszy bilet!
22 sierpnia 2024,
czwartek, 17:00

Coldplay Wiedeń

Ernst Happel Stadion,
Wiedeń
Bilety dostępne od 1 035 zł
24 sierpnia 2024,
sobota, 17:00

Coldplay Wiedeń

Ernst Happel Stadion,
Wiedeń
Bilety dostępne od 1 380 zł
25 sierpnia 2024,
niedziela, 17:00

Coldplay Wiedeń

Ernst Happel Stadion,
Wiedeń
Bilety dostępne od 1 495 zł

Coldplay

Coldplay – brytyjski zespół muzyczny, grający muzykę rockową, założony przez wokalistę Chrisa Martina i gitarzystę Jonny’ego Bucklanda w 1996 roku. Zespół ponad dwóch dekad nieprzerwanie zdobywa serca fanów na całym świecie. Jednym z najważniejszych elementów sukcesu Coldplay są ich koncerty. Grupa słynie z niezwykłych występów na żywo. Coldplay zainspirował wielu młodych muzyków i zespołów na całym świecie do tworzenia niezwykłej muzyki, łączącej różne style i emocje.

Początki Coldplay

Ogromną popularność zespół otrzymał tuż po swoim debiucie. Singiel Yellow z debiutanckiej płyty zatytułowanej Parachutes, wydanej w 2000 roku, otrzymał nominację do nagrody Mercury Prize. Kolejna płyta zespołu A Rush of Blood to the Head została obsypana nagrodami m.in. przez magazyn New Musical Express za „Album Roku”, a słuchacze BBC przyznali Coldplay tytuł „Najlepszej płyty wszechczasów”. Trzecia płyta rockowej grupy uzyskała niesłychany sukces komercyjny. Album X&Y był najczęściej kupowanym albumem roku. Za czwarty krążek Viva la Vida or Death and All His Friends, zespół otrzymał Nagrodę Grammy podczas 51. Ceremonii oraz nominację do statuetki w kategorii „Album roku”. Również krążek Myli Xyloto okazał się ogromnym sukcesem stając się najchętniej kupowanym albumem w 34 krajach, a w Wielkiej Brytanii został okrzyknięty albumem roku. W maju 2014 roku wydany został szósty album zespołu pt. Ghost Stories.

Coldplay w Polsce

Koncerty Coldplay to nie tylko muzyczne, a także i wizualne doznania. Na ich występy składa się również niezwykła scenografia przygotowywana przez wybitnych scenografów. Fani zespołu w Polsce zawsze z niecierpliwością czekają na koncerty. W tym roku Coldplay odwiedzi m.in. Budapeszt i Wiedeń, bilety już są w sprzedaży i znikają błyskawicznie.

Największe Przeboje

Coldplay ma na swoim koncie wiele hitów, które stały się klasykami muzyki rockowej. Oto kilka z ich największych przebojów:
  • Yellow - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenek Coldplay. Jej melodyjna linia wokalna i tekst pełen emocji sprawiły, że stała się nieodłączną częścią repertuaru zespołu.
  • Fix You - to utwór, który porusza serca słuchaczy swoimi melancholijnymi dźwiękami i poruszającym tekstem. To jedna z tych piosenek, która potrafi wzbudzić silne emocje podczas koncertu.
  • Viva la Vida - to prawdziwy hymn Coldplay. Jej epicka melodia i tekst wzbudzają uczucie triumfu i euforii sprawiają, że jest ulubioną piosenką wielu fanów.
  • Adventure of a Lifetime - to bardziej rytmiczna i taneczna kompozycja Coldplay. To energetyczna piosenka, która zawsze rozgrzewa publiczność na koncertach.