Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Coldplay

Bilety na Coldplay

Koncerty

8 lipca 2022,
piątek, 20:00

Music of the Spheres World Tour

PGE Narodowy,
Warszawa
Bilety dostępne od 850 zł
10 lipca 2022,
niedziela, 18:00

Music of the Spheres World Tour

Olympiastadion,
Berlin
Wystaw pierwszy bilet!
12 lipca 2022,
wtorek, 18:00

Music of the Spheres World Tour

Olympiastadion,
Berlin
Bilety dostępne od 400 zł

Coldplay

Coldplay - Stadion Narodowy, Warszawa - 8 lipca 2022


Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów rockowych w Polsce zagra 8 lipca 2022 roku na Stadionie PGE Narodowym w ramach światowej trasy Music of the Spheres World Tour.

Brytyjski zespół Coldplay rozpoczął działalność w 1996 roku. Ich singiel Yellow z debiutanckiej płyty zatytułowanej Parachutes, wydanej w 2000 roku, otrzymał nominację do nagrody Mercury Prize. Kolejna płyta zespołu A Rush of Blood to the Head została obsypana nagrodami m.in. przez magazyn New Musical Express za „Album Roku”, a słuchacze BBC przyznali Coldplay tytuł „Najlepszej płyty wszechczasów”. Trzecia płyta rockowej grupy uzyskała niesłychany sukces komercyjny. Album X&Y był najczęściej kupowanym albumem roku. Za czwarty krążek Viva la Vida or Death and All His Friends, zespół otrzymał Nagrodę Grammy podczas 51. Ceremonii oraz nominację do statuetki w kategorii „Album roku”. Również krążek Myli Xyloto okazał się ogromnym sukcesem stając się najchętniej kupowanym albumem w 34 krajach, a w Wielkiej Brytanii został okrzyknięty albumem roku. W maju 2014 roku wydany został szósty album zespołu pt. Ghost Stories.

Podczas nadchodzącej trasy promowany jest 9-ty krążek studyjny Music of the Spheres wydany końcem 2021 roku. Koncerty Coldplay to nie tylko muzyczne, a także i wizualne doznania. Na ich występy składa się również niezwykła scenografia przygotowywana przez wybitnych scenografów. Fani zespołu w Polsce czekali na ten koncert już od dawna, warto nie przegapić tej okazji!