Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Cult Of Luna

Bilety na Cult Of Luna

Koncerty

30 marca 2023,
czwartek, 18:30

Russian Circles

Klub Studio,
Kraków
Wystaw pierwszy bilet!
31 marca 2023,
piątek, 18:30

+ Russian Circles

Progresja,
Warszawa
Bilety dostępne od 149 zł

Cult Of Luna

Cult Of Luna to szwedzki zespół, który powstał w Umea w 1998 roku. Zespół tworzy muzykę z gatunku post-metalu, charakteryzującą się ciężkimi riffami, dynamicznymi zmianami tempa oraz ciągłymi przemianami nastroju w utworach.

Cult Of Luna znany jest z wyjątkowych i energetycznych koncertów, które przyciągają tłumy fanów z całego świata. Podczas występów zespół wykorzystuje różnorodne instrumenty, od tradycyjnych gitar i perkusji po bardziej egzotyczne dźwięki, takie jak dudy i instrumenty klawiszowe.

Jednym z największych osiągnięć Cult Of Luna jest ich album z 2013 roku zatytułowany Vertikal. Ten album uważany jest za jedno z najlepszych dzieł zespołu i otrzymał bardzo dobre recenzje od krytyków muzycznych. Wyraźnie widać, że ta płyta została stworzona pod wpływem industrialnej muzyki, co dodaje muzyce jeszcze większej ciężkości i mrocznego klimatu.

Ich utwory często opowiadają historie, które są inspirowane różnymi tematami, od filozofii i nauki po mity i legendy. W tekstach często pojawiają się wątki dotyczące walki o wolność czy też buntu przeciwko niesprawiedliwości.