Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Daria Zawiałow

Opis imprezy

Koncerty

15 kwietnia 2020,
środa, 20:30

akustycznie

Kuźnia Kulturalna,
Warszawa
Wystaw pierwszy bilet!
17 kwietnia 2020,
piątek, 20:00

Daria Zawiałow Kraków

Klub Studio,
Kraków
Bilety dostępne od 120 zł
18 kwietnia 2020,
sobota, 21:00

Daria Zawiałow Rzeszów

Lukr Club,
Rzeszów
Wystaw pierwszy bilet!
19 kwietnia 2020,
niedziela, 18:00

Daria Zawiałow Wojkowice

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach,
Wojkowice
Wystaw pierwszy bilet!
25 kwietnia 2020,
sobota, 19:00

Daria Zawiałow Ełk

Ełckie Centrum Kultury,
Ełk
Wystaw pierwszy bilet!

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow ponownie rusza w trasę koncertową - najprawdopodobniej ostatnią już odsłonę Helsinki Tour vol 3 - promującą jej ostatnie wydawnictwo.

Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Próbowała swoich sił w Szansie na sukces, X Faktorze czy Mam Talent, by w 2016 roku zadebiutować w Opolu piosenką Malinowy Chruśniak, swoim najpopularniejszym jak dotąd utworem. Na jej pierwszym krążku A kysz! znalazły się również takie hity, jak Kundel Bury czy Miłostki. Jest laureatką dwóch Fryderyków – w kategorii Fonograficzny debiut roku oraz Album roku alternatywa (A kysz!). Artystka współpracowała między innymi z Piotrem Ruguckim, nagrywając wspólnie piosenkę Niemoc. Wokaliści występowali także u siebie nawzajem w teledyskach. Daria Zawiałow wraz z zespołem była gwiazdą Męskiego Grania 2018 i 2019, a już w tym roku ukazała się ich druga płyta zatytułowana Helsinki, którą promuje utwór Nie dobiję się do Ciebie. Jej koncerty to istna petarda, serdecznie polecamy!