Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Daria Zawiałow

za 17.04

piątek, 23 października 2020
20:00
Opis imprezy
SCENA PARTER BALKON

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
Parter - miejsca stojące Do 4 biletów 120 zł za jeden bilet KUP
Balkon - miejsca siedzące Rząd: 1 Do 2 biletów 350 zł za jeden bilet KUP

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow ponownie rusza w trasę koncertową - najprawdopodobniej ostatnią już odsłonę Helsinki Tour vol 3 - promującą jej ostatnie wydawnictwo.

Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Próbowała swoich sił w Szansie na sukces, X Faktorze czy Mam Talent, by w 2016 roku zadebiutować w Opolu piosenką Malinowy Chruśniak, swoim najpopularniejszym jak dotąd utworem. Na jej pierwszym krążku A kysz! znalazły się również takie hity, jak Kundel Bury czy Miłostki. Jest laureatką dwóch Fryderyków – w kategorii Fonograficzny debiut roku oraz Album roku alternatywa (A kysz!). Artystka współpracowała między innymi z Piotrem Ruguckim, nagrywając wspólnie piosenkę Niemoc. Wokaliści występowali także u siebie nawzajem w teledyskach. Daria Zawiałow wraz z zespołem była gwiazdą Męskiego Grania 2018 i 2019, a już w tym roku ukazała się ich druga płyta zatytułowana Helsinki, którą promuje utwór Nie dobiję się do Ciebie. Jej koncerty to istna petarda, serdecznie polecamy!