Sprzedaj bilety

Bilety na Gregorian

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Gregorian

INFORMACJE OD ORGANIZATORA - Koncerty w Warszawie, Krakowie, Zabrzu i Gdańsku nie odbędą się w wyznaczonych marcowych terminach w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zgodnie z zaleceniami władz sanitarno-epidemiologicznych i nadzwyczajnymi środkami bezpieczeństwa podejmowanymi przez władze publiczne w związku z pandemią jednostki chorobowej COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. O nowych datach poszczególnych koncertów poinformujemy wkrótce. Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i będą obowiązywały w nowych terminach.

Uwielbiany chór Gregorian zaśpiewa w Polsce już na początku 2020. Będziemy mogli zobaczyć ich na 6 koncertach we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Zabrzu i Gdańsku. Gregorianie odwiedzą Polskę po raz kolejny, aby zachwycić widzów wspaniałym show, scenografią i efektami scenicznymi. Całość zostanie utrzymana w typowej dla chóru gregoriańskiej atmosferze.

Męski chór Gregorian pochodzi z Niemiec i działa od 1991 roku. Największą sławę przyniósł im album z 1999 roku „Masters of Chant”. Każda kolejna płyta zachwycała słuchaczy średniowiecznymi aranżacjami znanych na całym świecie utworów. Podczas koncertów w Polsce, będziemy mogli usłyszeć takie hity, jak: „Nothing Else Matters” Metalliki, „Angels” Robbiego Williamsa czy „Fix You” zespołu Coldplay. Wszystko oczywiście w mistycznym, gregoriańskim klimacie.