Ice Nine Kills

Bilety na Ice Nine Kills

Brak aktywnych terminów

Ice Nine Kills

Ice Nine Kills to amerykański zespół heavy metalowy założony w 2000 roku w Bostonie w stanie Massachusetts. Założyciem grupy był wokalista Spencer Charnas (obecnie jedyny oryginalny członek zespołu) i jego kolega ze szkoły - Jeremy Schwartz. Ich muzyka charakteryzuje się ciężkimi, mocnymi brzmieniami gitar i agresywnym wokalem, a także elementami horroru i science fiction.

Ice Nine Kills szybko zdobył popularność na scenie muzycznej, dzięki takim przebojom jak "A Grave Mistake" czy "The American Nightmare". Zespół zyskał również uznanie ze strony fanów dzięki swoim niezwykle energicznym i intensywnym koncertom. W ciągu swojej kariery zespół wydał kilka studyjnych płyt, w tym "The Predator Becomes the Prey" (2014), "Every Trick in the Book" (2015) i "The Silver Scream" (2018). Ich najnowszy album "Welcome To Horrorwood: The Silver Scream 2" ukazał się w 2021 roku i został entuzjastycznie przyjęty przez fanów i krytyków.

Ice Nine Kills jest znany z kontrowersyjnych i mrocznych teledysków oraz koncertów, które odwołują się do klasycznych horrorów i thrillerów. Zespół zawsze chętnie udziela wywiadów i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Bilety na koncerty Ice Nine Kills do kupienia na AleBilet.