Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Krzysztof Cugowski

Bilety na Krzysztof Cugowski

z Zespołem Mistrzów

24 listopada 2023, piątek, 20:00

Mapa w przygotowaniu
Aktualnie brak dostępnych biletów na tę imprezę na AleBilet.

Gdy ktoś zdecyduje się wystawić bilety na sprzedaż, znajdziesz je tutaj - należy śledzić tę stronę.

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski to wokalista, który zdobył uznanie na polskiej scenie muzycznej. Jest artystą wszechstronnym i pełnym pasji, który od lat zachwyca swoją muzyką i talentem.

Jego kariera rozpoczęła się w latach 80-tych, kiedy to został wokalistą zespołu Budka Suflera, z którym koncertował nie tylko w Polsce, ale też przez długi czas w Stanach Zjednoczonych. Wspólnie z zespołem nagrali wiele hitów, takich jak Jolka, Jolka pamiętasz, Takie tango, czy Jest taki samotny dom.

Po rozwiązaniu zespołu, Cugowski rozpoczął karierę solową i wydał wiele albumów, które zdobyły uznanie krytyków i fanów. Jego koncerty cieszą się wielką popularnością i zawsze przyciągają fanów z całej Polski i nie tylko.

W 2020 roku została wydana płyta 50/70 Moje Najważniejsze, która miała podsumować 50- letnią ścieżkę kariery wokalisty. Jak sam artysta podkreślał: „znalazły się na nim utwory, które towarzyszyły mi przez całe muzyczne życie. Być może nie należą do kanonu tych najbardziej znanych, ale na pewno są dla mnie najważniejsze.”