Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Krzysztof Zalewski

Opis imprezy

Koncerty

20 marca 2019,
środa, 20:00

Krzysztof Zalewski Warszawa

Klub Palladium,
Warszawa
Wystaw pierwszy bilet!
24 marca 2019,
niedziela, 20:00

Krzysztof Zalewski Łódź

Klub Wytwórnia,
Łódź
Bilety dostępne od 60 zł
25 marca 2019,
poniedziałek, 20:00

Krzysztof Zalewski Gdańsk

Stary Maneż,
Gdańsk
Wystaw pierwszy bilet!
12 kwietnia 2019,
piątek, 20:00

Krzysztof Zalewski Bydgoszcz

Opera Nova,
Bydgoszcz
Wystaw pierwszy bilet!

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski, znany w środowisku muzycznym także jako Zalef, to jedno z nielicznych nazwisk, jakie zapadło w pamięć melomanom po obejrzeniu programu Idol. Zwycięzca drugiej edycji tego talent show od najmłodszych lat rozwijał swoje muzyczne zdolności – dzięki temu można go dzisiaj określać mianem multiinstrumentalisty, kompozytora i wokalisty. Jakby tego było mało, Zalewski samodzielnie pisze teksty piosenek. Można go spotkać na scenie w pojedynkę lub w towarzystwie zespołów: Japoto oraz Muchy. Gościnnie angażuje się również w projekty innych muzyków, których twórczość reprezentuje różne gatunki muzyczne.

Sam Zalewski rozpoczął swoją karierę bardzo mocnym akcentem – w chwili wydania swojego pierwszego albumu Pistolet stawiał na połączenie heavy metalu, hard rocka i rocka. Obecnie z powodzeniem łączy nieco łagodniejsze brzmienie rocka i popu. Chociaż zmienił się nieco jego styl, to nie zmieniła się ogromna liczba jego fanów.