Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Łąki Łan

Saturday, 19 January 2019
19:30
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana

Łąki Łan

Łąki Łan to zespół łączący w sobie wszystko, co barwne i rozrywkowe – zarówno pod kątem samej twórczości, jak i wizerunku scenicznego członków tej formacji. Wnosi niesamowitą energię, ilekroć pojawi się na scenie – i z tego też powodu bierze udział w tak wielu festiwalach i koncertach, na które schodzą się tłumy spragnionych wrażeń ludzi.

Twórczość zespołu Łąki Łan jest mieszaniną muzyki elektronicznej, funku, rocka i temperamentu, którego na próżno szukać wśród innych wykonawców muzyki rozrywkowej. Występy Ponia Kolnego, Bonka, Paprodziada i pozostałych członków zespołu to prawdziwe show, którego oprawa jest nie do podrobienia.

Niecodzienne teksty piosenek, oryginalne stroje i charyzma artystów tworzących Łąki Łan dają połączenie, które po prostu trzeba zobaczyć na żywo – zwłaszcza, jeśli jest się miłośnikiem muzycznych eksperymentów.