Maluma

Bilety na Maluma

Brak aktywnych terminów

Maluma

Maluma - kolumbijski piosenkarz i autor tekstów z gatunku reggaeton, podpisał kontrakt z Sony Music Colombia i Sony Latin. Maluma jest twórcą kilku singli, które pojawiły się w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Hot Latin Songs, w tym "Felices los 4", "Borró Cassette", "El Perdedor" i "Corazón". Zdobył nagrodę Latin Grammy i dwie Latin American Music Awards.

Maluma rozpoczął swoją muzyczną karierę w 2010 roku, nagrywając single. Po tym, jak "Farandulera" stała się hitem radiowym, Sony Music i jej zależna wytwórnia Sony Music Colombia postanowiły podpisać kontrakt z piosenkarzem, aby nagrać jego pierwszy studyjny album. Następnie wytwórnia uruchomiła kolejny singiel "Loco", który został zainspirowany "szaloną i niekontrolowaną miłością".

W 2012 roku muzyk wydał swój pierwszy studyjny album pod tytułem „Magia”. Jeden z singlów z tego krążka - "Obsesión" – został wyświetlony 185 milionów razy na YouTube. W 2015 ukazał się drugi krążek muzyka „Pretty Boy, Dirty Boy”, a utwory z tej płyty zawierały elementy reggaetonu, popu oraz urban music. Single "Borró Cassette", "El Perdedor" i "Sin Contrato" weszły do pierwszej dziesiątki na liście Billboard Hot Latin Songs. 18 maja 2018 roku ukazał się trzeci studyjny album Malumy – „F.A.M.E”.

Maluma wymienia między innymi Héctora Lavoe'a, Justina Timberlake'a i Michaela Jacksona jako główne wpływy muzyczne. Sam określa swoją muzykę jako "urban pop".

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.