Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Maroon 5

Opis imprezy

Koncerty

5 June 2019,
Wednesday, 20:00

Maroon 5 Praga

O2 Arena,
Praga
Wystaw pierwszy bilet!
6 June 2019,
Thursday, 18:00

Maroon 5 Kraków

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 344 zł

Maroon 5

Maroon 5 to amerykańska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Zespół powstał w latach 90. i działał jako Kara's Flowers. W 2002 roku muzycy zmienili nazwę na Maroon 5 i wydali swój pierwszy album, Songs About Jane, który promowali podczas trasy koncertowej po USA. Maroon 5 współpracowało m.in. z Robem Thomasem, Kanye Westem oraz wystąpiło podczas wielkiego koncertu Live 8 w 2005 roku w Filadelfii.

Po niezwykle udanym show w 2016 roku, grupa z USA ponownie zagra dla polskich fanów. Muzycy wystąpią na scenie TAURON Areny 6 czerwca 2019 roku. Charyzmatyczny Adam Levine rozgrzeje publiczność do czerwoności, zachwycając swoim unikalnym wokalem i pokazując, że potrafi ruszać się jak Mick Jagger. Koncert Maroon 5 w Krakowie będzie jednym z wydarzeń organizowanych w ramach wielkiej, międzynarodowej trasy Red Pill Blues. Uczestnicy show usłyszą największe przeboje zespołu, a także nowości pochodzące z jego ostatniej płyty. Występ jednej z najpopularniejszych grup muzycznych świata wzbudza ogromne zainteresowanie, dlatego nie należy zbyt długo zwlekać ze zdobyciem biletu.