Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

+ Edyta Górniak i Beata Kozidrak

niedziela, 11 października 2020
19:00
Opis imprezy
1B 1A 2B 2A 3A 3B 2C 3C 2D 3D 2E 3E 3F 2F 1C 2G 3G 3H 2H 1D 2I 3I SCENA PARTER A PARTER B

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
Parter Rząd: 20 Ekspresowa wysyłka Do 28 biletów 149 zł za jeden bilet KUP

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

Wydarzenie, które miało się odbyć 18 marca w ICE Kraków Congress Centre zostaje zaplanowane na niedzielę, 11 października 2020 roku w tym samym miejscu. Bilety zachowują ważność.

Wydarzenie na miarę koncertów BBC Ibiza Prom w Royal Albert Hall w Londynie tym razem przedstawione zostanie w Polsce. Zainteresowanie projektem wzbudziło wielkie emocje zarówno wśród miłośników muzyki klasycznej, jak i elektronicznej. W ten jeden wieczór połączą się dwa odrębne gatunki muzyczne i w efekcie zaprezentowany zostanie niebywały kunszt artystyczny. A to wszystko w wykonaniu wybitnej Orkiestry Akademii Beethovenowskiej we współpracy z czołowym producentem i DJ-em Gromee’m. Genialne aranżacje największych hitów takich twórców jak: Avici, Armin van Buuren czy Daft Punk będzie można usłyszeć w wykonaniu ponad 50 muzyków, wokalistów i Gromee’go. Orkiestra jest jedną z najsłynniejszych polskich orkiestr symfonicznych. Zespół gościł na renomowanych scenach koncertowych Europy i świata, w tym Alte Oper Frankfurt, wiedeńskiej Musikverein, Great Hall of People w Pekinie, Xinhai Concert Hall, Sanat Concert Hall w Stambule, Emirates Palace w Abu Dhabi czy Konzerthaus w Berlinie.