Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Paweł Domagała

Opis imprezy

Koncerty

17 maja 2019,
piątek, 20:00

Paweł Domagała Koszalin

Hala Widowiskowo-Sportowa,
Koszalin
Bilety dostępne od 199 zł
18 maja 2019,
sobota, 20:00

Paweł Domagała Elbląg

Hala Centrum Sportowo Biznesowego,
Elbląg
Bilety dostępne od 159 zł
7 czerwca 2019,
piątek, 20:00

Paweł Domagała Ostróda

Amfiteatr,
Ostróda
Bilety dostępne od 150 zł
9 czerwca 2019,
niedziela, 20:00

Paweł Domagała Sopot

Tarasy przy Parku Wodnym,
Sopot
Bilety dostępne od 150 zł

Paweł Domagała

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła, oprócz aktorstwa, jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.
Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł wydał kolejny krążek. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 i nosi tytuł: “1984”. Na płycie znajduje się 12 premierowych piosenek, album promuje piosenka “Weź nie pytaj”.