Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Rammstein

Bilety na Rammstein

Koncerty

30 lipca 2023,
niedziela, 17:00

Rammstein Chorzów

Stadion Śląski,
Chorzów
Wystaw pierwszy bilet!
31 lipca 2023,
poniedziałek, 17:00

Rammstein Chorzów

Stadion Śląski,
Chorzów
Wystaw pierwszy bilet!

Rammstein

Rammstein, znany również pod nazwą R+, jest najbardziej rozpoznawalnym niemieckim zespołem muzycznym na całym świecie. Zespół od początku istnienia gra w niezmienionym, liczącym sześciu członków, składzie. Utwory zespołu mieszają w sobie elementy industrial metalu, heavy metalu, a także rozwijającego się w Niemczech w latach 90 Neue Deutsche Härte - nurtu inspirowanego metalem industrialnym oraz muzyką elektroniczną, który łączy głęboki wokal z elektryczną gitarą, perkusją, keyboardem czy syntezatorami. Zespół mimo niemieckiego pochodzenia, nie ogranicza się w swoich utworach do jednego języka. Artyści tworzą również w języku angielskim, rosyjskim, hiszpańskim i francuskim. Soczyste utwory skupiają się na tematyce seksu, polityki, religii. Rammstein od lat przełamuje tabu, szokuje i inspiruje miliony osób na całym świecie.

W ramach trasy koncertowej Rammstein: Europe Stadium Tour, zespół wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się 30 lipca 2023 na Stadionie Śląskim..