Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Rammstein

Opis imprezy

Koncerty

24 lipca 2019,
środa, 18:00

Rammstein Chorzów

Stadion Śląski,
Chorzów
Wystaw pierwszy bilet!
17 lipca 2020,
piątek, 18:00

Rammstein Warszawa

PGE Narodowy,
Warszawa
Wystaw pierwszy bilet!

Rammstein

Rammstein, znany również pod nazwą R+, jest najbardziej rozpoznawalnym niemieckim zespołem muzycznym na całym świecie. Zespół od początku istnienia gra w niezmienionym, liczącym sześciu członków, składzie. Utwory zespołu mieszają w sobie elementy industrial metalu, heavy metalu, a także rozwijającego się w Niemczech w latach 90 Neue Deutsche Härte - nurtu inspirowanego metalem industrialnym oraz muzyką elektroniczną, który łączy głęboki wokal z elektryczną gitarą, perkusją, keyboardem czy syntezatorami. Zespół mimo niemieckiego pochodzenia, nie ogranicza się w swoich utworach do jednego języka. Artyści tworzą również w języku angielskim, rosyjskim, hiszpańskim i francuskim. Soczyste utwory skupiają się na tematyce seksu, polityki, religii. Rammstein od lat przełamuje tabu, szokuje i inspiruje miliony osób na całym świecie.

W ramach trasy koncertowej Rammstein: Europe Stadium Tour, promującej nowy album, zespół wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się 24 lipca 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.