Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Royal Republic

Friday, 8 February 2019
18:00
Opis imprezy
SCENA PARTER BALKON

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana

Royal Republic

Royal Republic to szwedzki rockowy band, który 8 lutego 2019 roku odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej. Możemy spodziewać się dużo dobrego, alternatywnego rocka i typowo garażowych, surowych brzmień. Radzimy jak najszybciej kupić bilety na Royal Republic, aby mieć pewność, że takie wydarzenie Was nie ominie!

Zespół powstał w 2007 roku, a ich pierwsza oficjalna płyta We Are the Royal została wydana w 2010. Od tamtej pory nieustannie pozostają na rynku muzycznym, a ich twórczość jest dobrze odbierana przez krytyków i fanów z całego świata. W skład zespołu wchodzą Adam Grahn, Hannes Irengård, Jonas Almén i Per Andreasson. Ostatni album Weekend Men to kompilacja dynamiki i energii, z których zasłynęli na początku swojej kariery. Podczas lutowego koncertu zabiorą słuchaczy w podróż po swojej muzycznej ścieżce.