Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Shawn Mendes

Bilety na Shawn Mendes

Koncerty

19 czerwca 2023,
poniedziałek, 19:30

Wonder: The World Tour | Gość specjalny - King Princess

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 340 zł
20 czerwca 2023,
wtorek, 19:30

Wonder: The World Tour | Gość specjalny - King Princess

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 299 zł

Shawn Mendes

Jedna z najbardziej obiecujących młodych postaci świata muzycznego zawita w 2022 roku do Polski – Shawn Mendes. W Polsce Shawn Mendes dał się poznać głównie przez takie utwory jak Stitches, There’s Nothing Holdin’ Me Back czy Treat You Better.

Utwory młodego Kanadyjczyka regularnie trafiają do czołówki polskich list przebojów. Trzy poprzednie krążki artysty, Handwritten, Illuminate oraz self-titled album – Shawn Mendes w Polsce uzyskały status złotej płyty. Prywatnie muzyk związany był z piosenkarką Camilą Cabello, z którą mają wspólny hitowy singiel Señorita.

Teraz Shawn wyrusza w trasę ze swoim ostatnim albumem - Wonder, którego premiera odbyła się w 2020 roku. Idol nastolatek zagra aż dwa koncerty w Polsce – 24 i 25 marca 2022 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Specjalnym gościem na trasie będzie młoda wokalistka King Princess.