Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Slayer

Opis imprezy

Koncerty

27 November 2018,
Tuesday, 18:00

Slayer Łódź

Atlas Arena,
Łódź
Bilety dostępne od 149 zł
2 December 2018,
Sunday, 19:00

Slayer Berlin

Mercedes-Benz Arena,
Berlin
Wystaw pierwszy bilet!

Slayer

Nie ma na świecie fana mocnego brzmienia, który nie wiedziałby o istnieniu grupy Slayer. Jest to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie, grających thrash metal – a robi to już od początku lat osiemdziesiątych.

Doskonałe operowanie gitarami i charakterystyczny wokal Toma Arayi to znaki rozpoznawcze grupy, przyprawiające jej fanów o gęsią skórkę. 27 listopada 2018 roku legenda metalu przyjedzie do Polski, by w łódzkiej Atlas Arenie zagrać jeden ze swoich ostatnich koncertów. Członkowie grupy Slayer ogłosili bowiem plany o zakończeniu kariery muzycznej.

Dorobek Slayera jako zespołu jest ogromny: 37 działalności zawodowej, 12 wydanych albumów i utorowanie ścieżki nowemu gatunkowi muzycznemu, który bez Slayera (oraz pozostałych zespołów z Wielkiej Czwórki) nie miałby racji bytu. Supportem Slayera podczas koncertu w Łodzi będzie m.in. Anthrax – uczestnicy wydarzenia będą więc mogli zobaczyć aż połowę Wielkiej Czwórki, i to na jednej scenie!