Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Steven Wilson

Thursday, 12 July 2018
18:00
Opis imprezy
SCENA PŁYTA B1 B2 D2 A2 D1 A1

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana

Steven Wilson

Mamy świetną wiadomość dla fanów brytyjskiego brzmienia - Steven Wilson ponownie zawita w naszym kraju! Już 12 lipca wraz z zespołem zagra trzeci koncert w Polsce w 2018 roku i możecie być pewni, że będzie to wydarzenie pretendujące do miana muzycznego wydarzenia roku. Zaopatrzcie się w bilety na koncert Stevena Wilsona jak najszybciej, jeżeli jesteście fanami gatunków muzycznych takich jak indie rock czy pop alternatywny, ponieważ w tego rodzaju muzyce Wilson nie ma sobie równych.

Twórca utworów takich jak Drive home czy niesamowicie klimatycznego Perfect Life wraz z zespołem zaprezentuje swoje umiejętności w naszym kraju podczas nadchodzących wakacji. Będziemy mieli możliwość obejrzenia prawdziwego show, łączącego w sobie przepełnione melancholią teksty, niesamowite wizualizacje i wielopłaszczyznowe brzmienia, a wszystko to zaaranżowane z ogromnym rozmachem.