Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Sting

Opis imprezy

Koncerty

17 November 2018,
Saturday, 18:00

& Shaggy

Atlas Arena,
Łódź
Bilety dostępne od 120 zł
19 November 2018,
Monday, 18:00

& Shaggy

Ergo Arena,
Gdańsk
Bilety dostępne od 147 zł

Sting

Trasa koncertowa hitowego duetu już niedługo zawita do Polski. Sting i Shaggy w sobotę 17 listopada zagrają w Atlas Arenie, a dwa dni później autorzy albumu 44/876 zaserwują pozytywne rytmy swoim fanom w trójmiejskiej Ergo Arenie. Tego nie możesz przegapić!

Jedno z najciekawszych zestawień artystów, jakie w ostatnim czasie pojawiło się na rynku muzycznym, początkowo połączyło siły, aby nagrać jeden utwór – hołd dla dźwięków pochodzących z Karaibów, które miały bardzo duży wpływ na przebieg karier obu Panów. Przygoda ta potrwała jednak nieco dłużej i zakończyła się nagraniem wspólnego albumu. Sting i Shaggy zaserwowali swoim fanom muzykę idealnie nadającą się do potupania nogą. Całość krążka 44/876 utrzymana jest w klimacie reggae zmieszanego z popem. Na pierwszy rzut oka Stinga i Shaggy’iego dzieli niemal wszystko, jednak jak wiadomo, przeciwieństwa się przyciągają. Świadczy o tym komercyjny sukces albumu. Brytyjsko-jamajski duet zadebiutował w Wielkiej Brytanii na dziewiątej pozycji w zestawieniu UK Albums Chart, sprzedając tylko w pierwszym tygodniu blisko 8 tysięcy fizycznych płyt.