Sprzedaj bilety

Bilety na Taconafide

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Taconafide

Fani polskiej rap sceny nie mogli wyobrazić sobie lepszego duetu na scenie. Dwóch najgłośniejszych i prawdopodobnie najlepszych raperów, ogłosiło wspólną trasę koncertową. Mowa o takich osobistościach jak Quebonafide oraz Taco Hemingway. W ramach kooperacji nazwali się Taconafide.

Quebonafide jest raperem, który w krótkim czasie odniósł ogromny sukces za sprawą swojej muzyki. Muzyk postawił na stworzenie unikalnej formy swoich kawałków. Postanowił, że każdy kolejny kawałek będzie nagrywał w różnych państwach. Odwiedził między innymi Madagaskar, Meksyk, Japonię, Stany Zjednoczone oraz Islandię. Całe przedsięwzięcie zakończył nagrywając utwór pod tytułem „Odyseusz”, który został nagrany w Polsce i stanowił podsumowanie całej jego podróży. Quebo to nie tylko muzyka, ale też styl. Raper, który posiada tatuaże na całym ciele, nie stroni od specyficznych i drogich ubrań.

Razem z Que wystąpi Taco Hemingway, który na szerszą skalę zabłysnął nagrywając kawałek pod tytułem „6 zer”. Taco reprezentuje unikalny styl. Jego rap jest powolny i luźny, wręcz flegmatyczny. Raper podobnie do Quebonafide, osiągnął wielki sukces w bardzo krótkim czasie. Z pewnością do tego przyczyniły się jego merytoryczne utwory wykonane w niesamowitym brzmieniu.

Duet Quebo i Taco zagra w Polsce 7 koncertów, które mają być promocją ich wspólnej płyty Soma 0,5 MG. Do tej pory opublikowali dwa utwory, które znajdą się na krążku – „Art-B” oraz „Tamagotchi”.

Quebonafide oraz Taco Hemingway w ramach Taconafide wystąpią w następujących miastach:

• Kraków – 19 kwietnia – Tauron Arena Kraków;
• Warszawa – 21 kwietnia – Torwar;
• Katowice – 22 kwietnia – Międzynarodowe Centrum Kongresowe;
• Poznań – 24 kwietnia – Hala Arena;
• Gdańsk – 26 kwietnia – Ergo Arena;
• Łódź – 27 kwietnia – Atlas Arena;
• Wrocław – 28 kwietnia – Hala Stulecia.