Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
usunac

Bilety na usunac

Treningi

9 grudnia 2023, sobota, 11:00
C12 C13 C14 C15 C16 C17 C18 C19 C20 C21 C22 C23 C24 L27 L26 L25 L24 L23 L22 L21 LP L1 L2 L3 L4 L5 L6 L7 C1 C2 C3 C4 C5 B2 A4 A5 A6 B3 A7 A8 A9 A10 A11 B5 B4 A12 A13 A14 A15 A16 A17 B7 A18 A19 B8 B1 A1 A20 B6 A3 A2 C6 C7 C8 C9 L8 L9 L10 L11 L12 C10 C11 L13 L14 LM1 LM2 LM3 L15 L16 L17 L18 L19 L20

Plan sektorów poglądowy

Aktualnie brak dostępnych biletów na tę imprezę na AleBilet.

Gdy ktoś zdecyduje się wystawić bilety na sprzedaż, znajdziesz je tutaj - należy śledzić tę stronę.

usunac

Jest uznawana za jeden z najbardziej wpływowych zespołów wszech czasów. Grupa na zawsze odmieniła oblicze metalu, tworząc niezapomniane kompozycje i przemycając mocniejsze brzmienia do popkultury. Przez lata scenicznej działalności zdobyła uznanie na całym świecie.

Koncert Metalliki w Polsce

Metallica ostatni raz w Polsce zagrała 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Według szacunków Związku Producentów Audio-Video, od 1991 roku w Polsce sprzedaż albumów Metalliki osiągnęła liczbę aż 766 tysięcy egzemplarzy. Czyni to muzyków amerykańskiej kapeli drugimi zagranicznymi artystami z największą liczbą sprzedanych płyt w naszym kraju. Członkowie zespołu chętnie odwiedzają polskich fanów. Podczas emocjonującego koncertu w Krakowie w kwietniu 2018 roku Metallica urzekła słuchaczy swoim wykonaniem „Wehikułu czasu” Dżemu. Od pierwszych koncertów w 1987 roku, zespół odwiedził Polskę już 11 razy. Zbliżający się występ w 2019 roku to kolejna szansa na usłyszenie ulubionych utworów kapeli.

Bilety na Metallica

Kultowy zespół z charyzmatycznym Jamesem Hetfieldem na czele w 2024 roku będzie występować na dużych stadionach, które mogą zgromadzić tłumy amatorów mocniejszych brzmień. Kolejne koncerty grupy wciąż biją ustanowione wcześniej rekordy frekwencji, choć zespół gra na żywo od 40 lat. Występ w Warszawie z pewnością przyciągnie wielu fanów, dlatego nie można zwlekać z nabyciem wejściówki. Bilety na Metallikę są dostępne w sprzedaży i odsprzedaży – miłośnicy metalu wciąż mają szansę na ich nabycie. Spektakularne show z pewnością na długo zapadnie w pamięć, dlatego warto skorzystać z okazji i wziąć udział w koncercie Metalliki!

M72 World Tour

Metallica wyrusza w światową trasę koncertową M72 World Tour w latach 2023 i 2024. Zespół zagra po dwa koncerty w każdym mieście, a każdy koncert zawierać będzie inną setlistę i występujące supporty - No Repeat Weekend. Grupa wystąpi w innowacyjnej scenografii, a bilety będzie można nabyć zarówno na cały weekend, jak i pojedynczy koncert. Część dochodu z trasy zostanie przeznaczona na fundację zespołu All Within My Hands.

Metallica - Gwiazda światowego formatu

Metallica została założona w 1981 roku i już od początków istnienia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Z każdym kolejnym wydanym albumem zespół zyskiwał nowych zwolenników, jednak niektórzy twierdzą, że „Metallica skończyła się na ‘Kill’em All’”, czyli pierwszej płycie. Utworem z tego albumu, który zawsze ma na celu wykrzesać resztki sił fanów pod koniec koncertu jest energetyczny „Seek & Destroy”. Piąty krążek, wydany w 1991, zatytułowany nazwą samej grupy, a powszechnie znany pod tytułem „Black Album”, do dziś pozostaje najlepiej sprzedającą się płytą heavy metalową na całym świecie. To właśnie z tego wydawnictwa pochodzą najbardziej znane piosenki grupy, takie jak „Nothing Else Matters”, która notorycznie notowana jest w zestawieniach najlepszych utworów wszech czasów, „Sad But True” czy „Enter Sandman”. Wśród innych albumów, cieszących się uznaniem znajduje się „Master of Puppets”, „…And Justice for All”, wspomniany wcześniej „Kill’em All” czy „Ride The Lightning”. Metallica znana jest także ze wspaniałych, długich i skomplikowanych utworów instrumentalnych i solówek gitarowych Kirka Hammetta, gitary przewodniej, oraz charakterystycznego głosu wokalisty zespołu Jamesa Hetfielda. Przykładami takich piosenek są „Orion”, „The Call of Ktulu” czy „Suicide & Redemption”. Niebanalne i przemyślane utwory zagwarantowały, że zespół został zaliczony do tak zwanej Wielkiej Czwórki Thrash Metalu razem ze Slayerem, Anthraxem i Megadeth.

Zespół wyprodukował nawet film zatytułowany „Metallica: Through The Never”, który jest zapisem koncertu Metalliki wraz z dodatkową fabułą. Metallica, mimo upływu lat, stale cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych odbiorców. Różnorodność tworzonej przez grupę muzyki gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a koncerty zespołu wyprzedają się błyskawicznie. Na szczęście grupa bardzo lubi wracać do Polski.

Narodziny legendy

Metallica została założona w 1981 roku w Los Angeles. Perkusista Lars Ulrich zamieścił w gazecie "The Recycler" ogłoszenie informując, że poszukuje muzyków do kapeli. To samo zrobił James Hetfield – obecny wokalista, frontman i gitarzysta Metalliki. Mężczyźni spotkali się podczas jam session i postanowili nawiązać współpracę. Wkrótce skład zespołu rozrósł się o kolejnych muzyków. Powstała też legendarna już nazwa. Metallica rozpoczęła sesje nagraniowe do swojej pierwszej płyty studyjnej. Dzięki jej sukcesowi zespół wyruszył w ważne trasy koncertowe – amerykańskie i europejskie, zdobywając coraz szersze grono fanów.

Obejrzyjcie wideo z niesamowitego koncertu Metalliki z Chicago z 1983 roku cyklu #MetallicaMondays