Sprzedaj bilety

Bilety na Emeli Sandé

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Emeli Sandé

Emelie Sandé, a właściwie Adele Emelie Gouraguine to trzydziestoletnia brytyjska wokalista i autorka tekstów, która szturmem wdarła szczyty międzynarodowych list przebojów. Szkocka piosenkarka zdobyła tytuł Najlepszego Brytyjskiego Wokalisty 2017 roku. Jej ostatnia płyta to „Long Live the Angels” z 2016 roku posiada takie hity jak „Hurs” i „Breathing Underwater”, a debiutancki krążek „Our Version of Events” zdobył siedmiokrotną platynę w jej rodzinnym kraju i rekord aż 67 tygodni w pierwszej dziesiątce na brytyjskiej liście przebojów.

Dla Brytyjskiej artystki będzie to pierwszy koncert w Polsce. Jej fani będą mogli w końcu usłyszeć na żywo hity takie jak „Read All About It”, „Next To Me” czy „My Kind of Love”. Piosenkarka łącząca w swoich utworach gatunki takie jak R&B, soul, pop i gospel zachwyci swoim dźwięcznym głosem miłośników głębokich, romantycznych brzmień.

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 1. grudnia 2017 roku. Koncert Emelie Sandé odbędzie się w piątek, 23 lutego 2018 roku w Tauron Arena Kraków.