Sprzedaj bilety

R&B i Soul - bilety na wybrane imprezy

Alicia Keys

Alicia Keys

Tauron Arena Kraków, Kraków
Pn, 20 lip 2020
od 465 zł
Sprzedaj KUP

R&B i Soul - bilety na wszystkie imprezy

R&B i Soul to gatunki muzyczne w mocno amerykańskim stylu, w których nie sposób nie usłyszeć afrykańskich brzmień. Rytm i vibe są nie do pomylenia z żadnym innym gatunkiem, a emocje słyszane w każdym wersie dopełniają perfekcyjnej całości.

Rhythm and blues to fuzja jazzu i bluesa, która genialnie łączy elementy gospelu. Ale nie spodziewajcie się, że R&B to muzyka nawiązująca do religii. Mówi się, że to właśnie na jej kanwie powstał rock and roll, a także nowoczesny soul.

Ten drugi gatunek stał się niesamowicie popularnym nurtem muzyki rozrywkowej w USA pod koniec lat 50. Od tamtej pory soul opanował już cały świat swoimi tanecznymi dźwiękami, dzięki którym mamy możliwość słuchania szturmujących listy przebojów gwiazd pokroju Beyoncé

A skoro o amerykańskiej wokalistce mowa – już 30 czerwca odbędzie się wspólny koncert Beyoncé z Jay’em – Z. Małżeństwo rusza w trasę zatytułowaną OTR II (On The Run II), podczas której zagrają w 21 miastach Ameryki Północnej i 15 miastach Europy. Ten koncert będzie niekwestionowanym wydarzeniem roku 2018, na którym musicie się pojawić.